/Files/images/shkola2017/мал.1.jpg

У тому вся суть: не для себе прожити,

А когось хоч трішки навчити любити,

Побігти в ромашки по літньому полю...

Спасибі, Господь, за учительську долю.

О.Коваль

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником: село Первомайське, село Горіле.

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти: ліцензований обсяг осіб – 320 , фактична кількість – 85;

На 2018-2019 навчальний рік в комунальному закладі Березівської сільської ради “Первомайського навчально-виховного комплексу: загальноосвітної школи І – ІІ ступенів, дошкільного навчального закладу “Бджілка” навчається та виховується 85 дітей, із них 28 дітей виховується в дошкільному закладі та 57 дітей навчається в школі.

На 2016-2017 навчальний рік в комунальному закладі Березівської сільської ради “Первомайського навчально-виховного комплексу: загальноосвітної школи І – ІІ ступенів, дошкільного навчального закладу “Бджілка” навчалось та виховувалось 75 дітей, із них 24 дитини виховується в дошкільному закладі та 51 дитина навчається в школі.

/Files/images/shkola2017/SDC10566.JPG

Для учнів школа є другою домівкою. Вона займає значне місце у їх житті. Саме у школі діти зустрічаються, спілкуються один з одним, зі шкільних уроків пізнають багато нового та цікавого.

Нашій школі вже понад 40 років. Це двоповерхова будівля у формі прямокутника. До головного ходу веде ганок зі сходами. З цого ганку кожного року на весні та восени чути привітання з Першим та Останнім дзвоником від директора, завуча, вчителів.

На першому поверсі школи знаходиться просторий хол де розміщено куточок видатних людей села Первомайське. Також на першому поверсі знаходиться їдальня, актова зала, спортивна зала, бібліотека та дитячий навчальний заклад "Бджілка".

На другому поверсі розміщені кабінети та класи для навчання учнів 1 - 9 класів, музейна кімната, кабінет директора, методичний кабінет.

На сьогоднішній день школа чекає впровадження програми "Реконструкція будівлі (заміна вікон, утеплення) Первомайського НВК".

Ми прагнемо, аби в нашій школі кожна дитина розкрила свої таланти та всебічно розвивалася, тому вся система навчання та виховання спрямована на досягнення цієї мети. Проводиться робота зі всіма категоріями учасників навчально-виховного процесу: дітьми, вчителями, батьками, громадськістю.

Педагоги підтримують постійний контакт з батьками, громадськістю, співпрацюючи з ними. Батьків постійно інформують про результати досягнень їх дітей, надають індивідуальні консультації за запитом. Підтримуємо зв'язки з міським центром зайнятості для орієнтування в потребах місцевого ринку праці з метою допомоги випускникам у виборі майбутньої професії.

Мова освітнього процесу Українська

Кiлькiсть переглядiв: 852

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.